Wymagany jest Flash Player 8 lub nowszy.
Zainstaluj najnowszą wersję.

Pogotowie ciepłownicze

32 788 03 61

32 271 37 09

695 321 160

Akcja ekologiczna

Jesteś tutaj: Strona główna » O firmie » Aktualności

Aktualności

„CIESZ SIĘ ENERGIĄ” nowa akcja promocyjna CIEPŁA SYSTEMOWEGO

22.05.2012

Kampania prowadzona jest na stronie www.facebook.com/lubiecieplo i uświadomić ma, że mieszkanie jest jak żywy organizm, który potrzebuje rozsądnych dostaw ciepła i energii. Społeczność zostanie zaproszona do obejrzenia filmów instruktażowych, na których ekspert Ciepła Systemowego omówi znaczenie zdrowego odżywiania się i utrzymywania właściwej diety dla zachowania sił witalnych i energii. Ekspert opowie także, w jaki sposób najefektywniej wykorzystywać ciepło i energię we własnym mieszkaniu. Wsparciem będą zasady racjonalnego zarządzania energią w naszym życiu, dostępne do pobrania na stronie www.facebook.com/lubie.cieplo oraz upominki, rozdawane w trakcie akcji.

Upominkami są magnesy na lodówkę z graficznym motywem przewodnim kampanii „Ciesz się energią!” oraz małą tablicą kalorii. Prezent pomoże właścicielowi równoważyć swoją dietę, zwracając uwagę na liczbę spożywanych kalorii w trakcie posiłków. Dla zainteresowanych pogłębieniem wiedzy na temat kaloryczności produktów przygotowana została także duża tablica kalorii do pobrania ze strony Lubię Ciepło.

Gorąco zachęcamy Państwa do włączenia się do akcji „Ciesz się energią!” i wspierania kampanii w mediach społecznościowych.

« powrót