Wymagany jest Flash Player 8 lub nowszy.
Zainstaluj najnowszą wersję.

Pogotowie ciepłownicze

32 788 03 61

32 271 37 09

695 321 160

Akcja ekologiczna

Jesteś tutaj: Strona główna » O firmie » Aktualności

Aktualności

Ogrzewamy miasta i serca…..Akcja charytatywna „Święta bez granic”…..

27.11.2015

 

Dostawcy ciepła systemowego już po raz czwarty ogrzewają miasta i serca w ramach świątecznej akcji charytatywnej radiowej Trójki „Święta bez granic”. W tym roku wsparcie otrzyma Fundacja KOOCHAM, która pomaga dzieciom z niepełnosprawnością sprzężoną, (różne rodzaje niepełnosprawności występują jednocześnie). Dzieci te potrzebują specjalistycznych warunków nie tylko do rehabilitacji, ale też edukacji o co Fundacja postanowiła zawalczyć.

 

Fundacja KOOCHAM istnieje od 2013 roku i buduje w okolicach Warszawy pierwsze w Polsce przedszkole dla dzieci z niepełnosprawnością sprzężoną. Gdy inwestycja dobiegnie końca, kolejnym krokiem będzie stworzenie szkoły dla dzieci, które ze względów zdrowotnych nie mogą korzystać z edukacji w tradycyjnych placówkach edukacyjnych.

 

Środki zebrane w trakcie akcji „Święta bez granic” zostaną w całości przekazane na konto Fundacji. Każdy może wziąć udział w aukcjach charytatywnych prowadzonych na antenie radiowej trójki 4,11,18 grudnia w godzinach od 16 do 19. Licytowane będą wówczas na żywo przedmioty przekazane przez znane osobistości świata kultury, sportu i muzyki. Przedmioty wystawione na aukcjach można zobaczyć na stronie www.swietabezgranic.pl. Wesprzeć akcję można również kupując bliskim pod choinkę płytę „Święta bez granic”, z corocznym szlagierem „Karp”, który dobrze znają wszyscy wierni słuchacze Polskiego Radia.

 

Zachęcamy do włączenia się do akcji „Święta bez granic” i dzielenia się naszym ciepłem
z najbardziej potrzebującymi.

« powrót