Wymagany jest Flash Player 8 lub nowszy.
Zainstaluj najnowszą wersję.

Pogotowie ciepłownicze

32 788 03 61

32 271 37 09

695 321 160

Akcja ekologiczna

Jesteś tutaj: Strona główna » O firmie » Aktualności

Aktualności

Pomagamy potrzebującym od siedmiu lat!

01.12.2017

 

Już od siedmiu lat dostawcy ciepła systemowego wspierają akcję charytatywną radiowej Trójki „Święta bez granic”. Działanie to pokazuje społeczne zaangażowanie dostawców ciepła.

W tym roku Fundacja Świętego Mikołaja przeznaczy środki zebrane podczas akcji na cele edukacyjne, pomagając dzieciom mieszkającym w Aleppo. Mieszka tam około miliona dzieci, siedem na dziesięć z nich żyje w skrajnym ubóstwie. Ogrzewamy ich serca, pomagając.

Środki zbierane będą w trakcie licytacji charytatywnych, które odbędą się 1, 8, 15 i 22 grudnia, w godzinach 16 - 19. Jak co roku, do zdobycia będą niezwykłe przedmioty od wyjątkowych ludzi - osobowości świata kultury, muzyki i sportu. Tradycyjnie mistrzem ceremonii będzie Kuba Strzyczkowski. Przyjaciele Karpia i w tym roku nie zawiedli tworząc kolejny przedświąteczny hit o zaskakującym tytule "Z karpia wąż”. Płyta „Święta bez granic 2017” dostępna będzie od 1 grudnia w dobrych sklepach muzycznych.

Na antenie Polskiego Radia już emitowane są spoty sponsorskie, przedłużając obecność Ciepła Systemowego w ogólnopolskich mediach. W spotach usłyszymy, że dostawcy ciepła systemowego ogrzewają miasta i serca.

W strefie uczestnika znajdą Państwo pakiet narzędzi do lokalnego wykorzystania - ogłoszenia prasowe, teksty na strony www, edytowalne pliki z bannerami animowanymi i grafikami promującymi akcję. Zachęcamy do lokalnego podkreślenia uczestnictwa w akcji święta bez granic informując o tym lokalne media, zamieszczając informacje na stronach www, a także wykorzystując karki świąteczne z hasłem "Ogrzewamy miasta i serca". Gorąco zapraszamy do udziału w akcji.

« powrót