Wymagany jest Flash Player 8 lub nowszy.
Zainstaluj najnowszą wersję.

Pogotowie ciepłownicze

32 788 03 61

32 271 37 09

695 321 160

Akcja ekologiczna

Jesteś tutaj: Strona główna » Nasze produkty » Opis produktu

Opis produktu

Naszym głównym produktem jest CIEPŁO SYSTEMOWE.

 

Jesteśmy specjalistycznym, branżowym przedsiębiorstwem ciepłowniczym. To właśnie my dostarczamy Ciepło Systemowe do blisko 40% odbiorców miasta Zabrza.

Produkujemy, kupujemy, rozdzielamy, przesyłamy i dostarczamy CIEPŁO SYSTEMOWE dla mieszkańców i przedsiębiorców na cele centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody. Od 40 lat pracujemy nad jakością, komfortem a przede wszystkim pełnym zadowoleniem naszych odbiorców.

Na bazie naszego doświadczenia stałego rozwoju oraz wprowadzaniu najnowszych technologii naszym klientom możemy zagwarantować:

 

Atrakcyjne cenowo ciepło

Ceny regulowane są przez Urząd Regulacji Energetyki dzięki czemu masz gwarancję, że są i będą stabilne oraz konkurencyjne.

Jest to wyjątkowo istotne w obecnej sytuacji na rynkach paliw. Stosujemy najnowsze technologie, które ułatwiają użytkowanie i optymalne (oszczędne) wykorzystanie ciepła.

 

Całodobowy serwis

24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu do Twojej dyspozycji jest wykwalifikowana ekipa pogotowia ciepłowniczego pod nr tel. 32 788-03-61, 32 271-37-09.

Nie zostaniesz bez pomocy wtedy kiedy najbardziej tego potrzebujesz.

Pełen komfort

Ciepło systemowe z sieci ciepłowniczej jest dostępne przez cały rok - sam decydujesz kiedy i w jakiej temperaturze czujesz się najlepiej.

 

Ekologiczne ciepło

Razem zadbamy o czystość naszego miasta.

Absolutne bezpieczeństwo

Nasze ciepło systemowe nie wymaga pieców, kominów, dodatkowej wentylacji ani magazynowania paliwa. Nie martwisz się wybuchem, zatruciem czadem, pożarem.

Ciepła woda ma stałą temperaturę, która gwarantuje komfort
i nie naraża Cię na poparzenia. Dodatkowo nasze ciepło systemowe nie osmala mieszkania dzięki czemu dłużej możesz cieszyć się świeżością i kolorystyką jaką sam wybrałeś.

Profesjonalne doradztwo

Działamy od ponad 40 lat - nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy udzielą Ci całkowicie niezobowiązująco i w pełni za darmo profesjonalnej informacji oraz doradzą jakie rozwiązania będą dla Ciebie najkorzystniejsze.

 

Informacja dotycząca procentowego udziału ciepła z OZE

Zgodnie z ust. 13 art. 116: 13 Ustawy z dnia 20 lutego 2015 r o odnawialnych źródłach energii oraz informacją od wytwórcy dystrybuowanego przez ZPEC Sp. z o.o. ciepła sieciowego informujemy, że procentowy udział ciepła pochodzącego z kogeneracji wynosi nie mniej niż 75%.